Визначено призерів Кубку мера-2016 з футболу

Сьогодні в Ірпені пройшли нововведенні змагання за Кубок мера-2016. У запеклій боротьбі до півфіналу потрапили команди 2-ї та 12-ї шкіл, “Схід” та “БКЗ”.

Кожен з учасників мав свої переваги та недоліки: чудовий воротар, але незіграна команда, хороші нападники, але провал у захисті.

b3ez33ED9X8

6fJjuVRfSEc

Пройшовши нелегкий шлях, за 3 місце боролися команди “БКЗ” та “Схід”.

Перший тайм команда “Схід” відіграла у захисті, поступившись нападникам в 1 гол. Уже в другому таймі “БКЗ” вдалося подвоїти рахунок. Зібравши силу в кулак, “Схід” скоротив відрив, проте наздогнати суперника йому так і не вдалося. Рахунок у матчі 2:1 на користь “БКЗ”.

f83eJaaAWiI

Інше фінальне протистояння виявилось не менш цікавим, де зіткнулись команди 2-ї та 12-ї шкіл.

Із самого початку обидві команди виглядали на рівні, переходячи від захисту в напад, і навпаки. Наприкінці першого тайму рахунок змінився на користь “12-ї школи”. Одразу після перерви “2 школа” стрімко атакувала, проте пропустила 2-й м’яч на контратаці. Після точної подачі з кутового, “2 школа” нарешті забила, проте брак часу завадив хлопцям зрівняти рахунок. Отже, “12 школа” перемагає з рахунком “2-1”.

За підсумками проведених змагань, володарем Кубку мера-2016 стала команда “12-ї школи”, друге місце посіла команда “2-ї школи”, 3 місце – команда “БКЗ”, 4 – команда “Схід”.

jk08IKGjYyY

Одразу після фінальних ігор команд чекали нагороди: почесні грамоти, медалі та кубки у різних номінаціях. Депутати Ірпінської міської ради привітали хлопців та побажали бути переможцем не лише у футболі, а й у житті. До вітального слова долучилася начальник відділу координування кульмасових заходів та фізкультурно-спортивної роботи Ірпінської міськради Віолетта Кременчук: “Сьогодні тут зібралися кращі з кращих. Це одна з багатьох перемог у вашому особистому та житті нашого міста. Ви наша гордість та надія!”

14364624_1138200242912958_4895097012295481331_n

vh9bWrso32Y

Нагадаємо, що сьогодні на міському стадіоні “Чемпіон” відбулося відкриття змагань з футболу за Кубок мера – 2016. За нього боролися близько двохсот дітей з таких команд: “King”, “Живчик”, “Олімпієць”, “БКЗ”, “3 школа”, “Біличі”, “Округ №7”, “Машторф”, “Континент”, “2 школа”, “Схід”, “Романівка”.